Týmový duch

Síla naší společnosti spočívá především v jejím týmu. Spoléháme na každého z našich pracovníků, že Vám poskytne kvalitní službu. Od nacenění zakázky až po její výrobu, se každý člen našeho týmu cítí zavázán správnou realizací Vašich dílů. Naše struktura dovoluje dodávat personalizovanou službu a rychlou komunikaci mezi našimi pracovníky.

 

 

Slovo ředitele

Technika řezání laserem se používá v průmyslu již několik let. A postupně se stala jeho nezbytnou součástí.

Tato přesná technologie s vysokou přesností a silnou produktivitou v oblasti kovovýroby zůstává stále velmi drahá. Dnes se evropské schopnosti (české, francouzské a německé) spojily, aby vytvořily PLECHEXPRES, který přináší českému průmyslu službu vysoké technologie a rychlosti, za přijatelné ceny. 


Zpracujeme precizně vaše díly podle Vaší dokumentace ve velmi krátkém termínu, tak, abyste se mohli soustředit pouze na svou práci. Naše nákladné investice do vybavení Vám umožní získat výrobky, aniž byste museli kupovat drahé technologie a zatěžovat tím finančně Vaše podnikání. To Vám umožní investovat ušetřené prostředky jinde. 

Tým PLECHEXPRESu, jehož hlavním krédem je rychlá reakce, Vám nabízí své služby k realizaci Vašich projektů a chce se stát Vaším výrobním partnerem.

 

 

kariéra     žádost o rozpočet 

  • zhotovujeme vaše díly z plechu s přesností na desetiny milimetru

  • rychlý servis díky naším CNC strojům na laserové řezání, ohraňování a obrábění

  • rozpočet do 24h

    dodání do 48h

  • +420 775 425 588

    info (a) plechexpres tecka cz